NS ORGANIC CERTIFIED INSTANT GLOW FACE MASK-8666E

L1,110

Ka stok

In Stock

SKU: 12947

Pershkrimi i produktit

Maskë fytyre për të gjitha llojet e lëkurave me efekt gjallerues dhe freskues.

Perdorimi

Aplikoni në lëkurë të pastër dhe të thatë, duke shmangur zonën e syve dhe lëreni të veprojë për 10-15 minuta.

Shpëlajeni me ujë të ngrohtë. Përdoreni 1-2 herë në javë.

permban

Hidrolatin organic të çajit kuril, vaji organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitamin E.

paketimi

75 ml