BIO CREMA FLUIDA CORPO ORO 300 ML

L2,300

Ka stok

In Stock

SKU: 13500

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem trupi i lëngshëm, zbutës dhe rihidratues me vitamin A, C, E, vaj ulliri bio dhe ekstrakte bio të kamomilit, gjethes së mëllages, blirit dhe livandos. Organik dhe vegan, me aromë Ari. Ideale për të gjithë familjen. E përkryer në kombinim me xhelin e dushit.

 

permban

Përmban: Vaj ulliri, Vaj të bajames së ëmbël, Ekstrakt i luleve Tilia Cordata, Ekstrakt i lules/gjethes së Malva Sylvestris, Ekstrakt i rrenjeve Althaea Officinalis, Chamomilla Recutita, etj.