Immediate calming sos serum

L3,200

Ka stok

In Stock

SKU: 1380

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serum me efekt te menjëhershëm qetësues. Përmban ekstrakte të qelizave staminale të Alpenrose, të cilat rrisin vitalitetin e lëkurës dhe luftojne demet e shkaktuara nga rrezet UV, Biophytex redukton skuqjen dhe përmireson ngjyrën e lëkurës, Pentavitin dhe Acid hialuronik për një efekt të fuqishem hidratues dhe reduktues të rrudhave.

perdorimi

Aplikoni serumin në mëngjes dhe në darkë pas pastrimit të fytyrës.

paketimi

30 ml