NS CAVIAR COLLAGEN NIGHT FACE CONCENTRAT-9690E

L4,750

Ka stok

In Stock

SKU: 12976

Pershkrimi i produktit

Krem natë për fytyrën me havjar dhe kolagjen i cili lufton shenjat e para të plakjes.

Caviar Collagen Night Face Concentrate me një teksturë të lehtë e pasuron lëkurën me të gjithë elementët thelbësorë duke i rikthyer elasticitetin dhe një ngjyrë të shëndetshme. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurës.

Permban

Ekstrakti i havjarit të zi, Kolagjen herbal, Kompleks hidratues nga barerat siberiane, Acid Hialuronik, Vitamina E, etj.

perdorimi

Aplikoni kremin në mbrëmje në fytyrë dhe qafë të thatë dhe të pastër.

paketimi

30ml.