O.SH FACE TONIC APRICOT&MANGO 150ML-40780E

L950

Ka stok

In Stock

SKU: 12944

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ky tonik i fytyrës është një mënyrë e shkëlqyeshme për të ruajtur dhe siguruar lëkurën tuaj me kujdes shtesë.

Vajrat organikë të kajsisë dhe mangos e bëjnë lëkurën më të butë dhe më elastike çdo ditë.

perdorimi

Aplikojeni me një copë pambuku dhe pastroni butësisht fytyrën dhe qafën 1-2 herë në ditë. Mos e shpëlani. Mund të shfaqet sediment natyror. Shkundni mirë para përdorimit.

paketimi

150 ml