NS ORGANIC CERTIFIED ANTI-PUFFINESS EYE GEL-8673E

L1,250

Ka stok

In Stock

SKU: 12959

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Xhel kundra fryrjes së syve i cili siguron hidratim të menjëhershëm, largon shenjat e lodhjes dhe u jep syve një pamje të freskët.

  • Çaji Kuril, i zgjedhur me dorë dhe i mbledhur në natyrë, përmban një përqendrim të lartë të vitaminës C.
  • Çaji organik i Kurilit hidraton, tonifikon dhe i jep shkëlqim natyral lëkurës.
  • Vaji organik i pishës siberiane, një burim unik natyror i acideve të pangopura, vitaminave E dhe F, ushqen dhe zbut lëkurën.
  • Acidi hialuronik hidraton thellësisht lëkurën, duke rritur qëndrueshmërinë dhe elasticitetin e saj.
  • Vitamina E është një antioksidant i fuqishëm që ndihmon në ngadalësimin e procesit të plakjes së lëkurës.

permban

Hidrolat organik të çajit Kuril, Vaj organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitamin E.

perdorimi

Aplikojeni butësisht në zonën e pastër të syve në mëngjes dhe në mbrëmje.

paketimi

30 ml