NS ORGANIC CERTIFIED MICELLAR AGE-DEFYING-8840E

L1,230

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12950

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Qumesht pastrues me veti antirrudhë. Hidraton dhe freskon lëkuren tuaj.

perdorimi

Tundeni shishen dhe më pas derdhni një sasi të vogël në një copë pambuku dhe hiqni grimin.

permban

Hidrolat snoë cladonia, vaj organik i pishës siberiane, acidi hialuronik, vitamin E.

paketimi

120 ml.