NS NORTHERN WHITE CLEANSING BUTTER 120ML-7787E

L2,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 12968

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Gjalp pastrues për lëkura të yndyrshme dhe mikse. Për kujdes të përditshëm dhe heqjen e make up-it.

Përmban: Argjile të bardhë, vaj liri organic, vajerat organike të pishës siberiane dhe manave te detit Altai, dellinjë të egër.

Për të gjitha moshat.

 

 

Permbajtja

Argjila e bardhe ekuilibron prodhimin e yndyrës, ndersa vaji i lirit organik hidraton lëkurën në thellësi.

Vajerat organike të pishës siberiane dhe manave të detit Altai, e bëjnë lëkurën tërësisht të butë dhe elastike.

Dellinja e eger siberiane i shton maskes një ndjesi freskie dhe gjallërie. Lëkura është e pastër dhe me shkëlqim.

 

perdorimi

Vendosni gjalpin pastrues mbi lëkurë. Masazhoni me kujdes lëkurën dhe shpëlajeni.

paketimi

120 ml.