PEEL OFF ALGINATE “VITAL C” SKIN ACCENTS

L500

Ka stok

In Stock

SKU: 12393

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Maske “peel off” e pasur me algjinate dhe vitamin C.
Perfitimet e algave

– Promovon sintezën e kolagjenit, efekt lifting dhe forcues.
Vitamina C -Lufton radikalet e lira, rrit aktivitetet detoksifikuese, zbut linjat që lidhen me moshën.

 

perdorimi

Perzieni maskën me ujë të vakët dhe më pas aplikojeni në fytyrë dhe qafë. Lëreni të veprojë për 15-20 minuta dhe më pas hiqeni atë “peel off”.

paketimi

30 g