Skin resurfacing balm

L2,600

S’ka stok

Out of stock

SKU: 1138

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem me formulim vegjetal per te gjitha llojet e lekures me efekt anti-inflamator dhe antibakterial.

SPECIFIKIME

– Trajton eritemat, skuqjet e lekures.

– Rekomandohet per trajtimin e lekures pas trajtimit me lazer ose dermoabrazionit.

– Stimulon proliferimin e qelizave,nxit keratinizmin dhe rigjenerimin e shpejte te lekures.

– Efekt antiinflamator.

– Efekt antibakterial.

– Efekt emollient.

PERDORIMI

Rekomandohet perdorimi ne mengjes dhe ne mbremje.

PAKETIMI

70 ml

PERBERJA

Ekstrakte bimore: (Ruscus Aculeatus, Centella Asiatica, Calendula Officinalis, Horse Chestnut and Echinacea),

– Bisabolol

– D-panthenol

– Farnesol

NUK PERMBAN

Konservante, parfum dhe gluten.