Before Treatment Lotion – Tonic

L1,950

Ka stok

In Stock

SKU: 0701

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tonik i pasur me acide frutash dhe acid glikolik me pH 3,5. Ideal per perdorim te perditshem, per eleminimin e papastertive nga lekura. Ndihmon ne neutralizimin e prodhimit te yndyres dhe balancon pH e lekures.

E kombinuar me produktet e tjera te linjes “GLYCOLIC ACID” , pergatit lekuren per trajtimin me acid glikolik.

PERDORIMI

Aplikohet pas larjes se fytyres per te neutralizuar pH e lekures dhe per te balancuar prodhimin e yndyres. Ne rast te trajtimit te fytyres me produktet e linjes “GLYCOLIC ACID” aplikohet para kremit me perqindje te ndryshme te acidit glikolik.

PAKETIMI

200 ml