O.SH FACE CREAM APRICOT &MANGO 50ML-40773E

L1,080

Ka stok

In Stock

SKU: 12943

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem për fytyrën me veti ushqyese dhe hidratuese. Produkt në rutinën tuaj të përditshme të kujdesit të lëkurës. Vajrat organikë të kajsisë dhe mangos e bëjnë lëkurën më të butë dhe më elastike çdo ditë.

perdorimi

Aplikoni një sasi të vogël në lëkurë të pastër dhe të thatë. Mos e shpëlani.

paketimi

50 ml