O.SH CLEANSING MILK AVOCADO&ALOE 150ML-41060E

L880

Ka stok

In Stock

SKU: 12936

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ky qumësht pastrues pastron lëkurën në mënyrë delikate, duke lënë një ndjenjë pastërtie, freskie dhe rehatie.

Vaji organik i avokados dhe ekstrakti organik i aloes kanë veti hidratuese dhe ushqyese dhe ofrojnë një ndjenjë relaksi të qëndrueshme.

perdorimi

Hidhni një sasi të vogël produkti në një copë pambuku dhe pastroni butësisht fytyrën dhe qafën.

Shkundni mirë para përdorimit.

paketimi

250 ml.