Gentle cleansing cream

L2,300

Ka stok

In Stock

SKU: 1353

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem për pastrimin e lëkurës në mënyrë delikate.

perdorimi

Aplikoni produktin në fytyrë, qafë dhe dekolte, masazhojeni butësisht dhe shpëlajeni me ujë të ngrohtë.

permban

Vaji i arrës Macadamia: Vaji natyral mbështet filmin hidro-lipid dhe funksionin e barrierës. Vajrat e zgjedhur shtesë sigurojnë pastrim të butë të fytyrës.

Ekstraktet e trumzës alpine dhe shkurret e fluturave: ndihmojnë lëkurën të mbrohet nga ndikimet e dëmshme.

paketimi

150 ml.