DEFENCE CLEANSING MILK FACE-EYES-LIPS

L2,050

Ka stok

In Stock

SKU: 3022

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Qumesht pastrues per fytyren, syte dhe buzet. Pastron tualetin dhe cdo papasterti me nje veprim te vetem. I pershtatshem per te gjitha tipet e lekures, vecanerisht per lekurat e thata. I testuar oftamologjikisht.

permban

Pastrues te bute: Ndihmojne ne eleminimin e papastertive dhe te make up-it butesisht, por ne menyre efikase, duke e lene lekuren te paster dhe te fresket.

Arginina: Perberes i Faktorit natyral hidratues. Hidraton lekuren dhe e le ate te bute.

perdorimi

Aplikoni produktin me ndihmen e nje pambuku. Nuk ka nevoje per shperlarje.

paketimi

400 ml