NS NORTHERN CLEANSING MICELLAR WATER 200ML-7763E

L1,650

Ka stok

In Stock

SKU: 12966

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Uj pastrues për fytyrën me efekt tonifikues dhe freskues. I përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.
Formula e pasur e ujit permban qymyrdruri, qe largon gjithe papastertite e lekures dhe hap poret, dhe ekstraktin organik te Melilotit, manat e verdha te veriut dhe LimonnikNanai.

Lekura ngopet me vitamina, rigjenerohet dhe stimulohen vetite e saj antioksidante. Ekstrakti i meshtenkes organike ka aftesi rifreskuese. Lekura pastrohet, eshte me e shendetshme dhe me e tonifikuar.

E përshtashme për të gjitha lëkurat dhe për të  gjitha moshat.

permban

Qymyrdruri, ekstraktin organik të melilotit, manat e verdha te veriut, ekstrakt i mështenkës organike etc.

perdorimi

Shkundni mirë shishen para përdorimit . Vendosni ujin pastrues në një pambuk dhe perhapeni me kujdes në fytyrë dhe në sy.

paketimi

200 ml.