O.SH FACE TONIC AVOCADO&ALOE 150ML-41053E

L880

Ka stok

In Stock

SKU: 12935

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Tonik për fytyrën me aloe vera dhe avocado, i përshtatshëm për të gjitha llojet e lëkurave.

Ky tonik pastron butësisht, hidraton, rikthen hidrobalancin natyral dhe tonin e lëkurës, duke e bërë fytyrën të duket e freskët dhe rrezatuese.

Perdorimi

Aplikojeni me një copë pambuku dhe pastroni butësisht fytyrën dhe qafën 1-2 herë në ditë. Mos e shpëlani.

Shkundeni mirë para përdorimit.

paketimi

150 ml