Scar Cream

L3,000

Ka stok

In Stock

SKU: 2286

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Krem efikas per zonat e demtuara te lekures.

 

 

specifikime

– Nxit formimin e kolagjenit

– Zbut lekuren

– Rigjeneron lekuren

paketimi

75 ml

perberja

Siegesbeckia Orientalis

Vaj I farave te mangos

Octyldodecanol

nuk permban

Konservante, parfum dhe gluten.