O.SH 40797E EXFOLIATING GOMMAGE AVOCADO & ALOE

L700

Ka stok

In Stock

SKU: 12932

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Eksfoliues për fytyrën i cili ndihmon në rinovimin e lëkurës tuaj, pa dëmtuar ekuilibrin hidro-natyror.

Vaji organik i avokados dhe ekstrakti organik i aloes kanë veti hidratuese dhe ushqyese dhe ofrojnë një ndjenjë relaksi të qëndrueshme.

paketimi

75 ml.