DEFENCE MICELLAR WATER 500 ml

L2,150

Ka stok

In Stock

SKU: 3017

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Ujë micelar që pastron fytyrën, sytë dhe buzët nga papastertitë dhe gjithashtu pastron make up-in. I përshtatshëm për të gjitha tipet e lëkurës. I testuar oftamologjikisht.

permban

Ujë i distiluar trendafili: Efekt rigjenerues dhe qetësues.

Surfektantë shumë të butë:  Formojnë micela, sfera të vogla tëë afta për të larguar papastërtitë. Ato kanë efekt delipidues shumë të ulet dhe tolerohen shumë mirë nga lëkura. Pastron lëkurën pa pasur nevojë për shpëlarje dhe pa  prishur ekuilibrin e saj.

perdorimi

Aplikoni produktin me ndihmën e një pambuku. Nuk ka nevoje për shpërlarje.

paketimi

500 ml