POLY CM SERUM EYE CONTOUR 15 ML

L7,570

Ka stok

In Stock

SKU: 13425

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Serumi i konturit të syve me efekte gjithëpërfshirëse biorevitalizuese, parandalon rënien e lëkurës dhe redukton rrudhat dhe linjat e shprehjes. Ndihmon reduktimin e qeskave nën sy dhe rrathëve të errët.

 

permban

POLIDATIN – antioksidant dhe anti-plakje resveratrol glukozid

GLUTATHIONI – punon për të vendosur ekuilibrin redoks brendaqelizor

KARNOZINË – një dipeptid që kundërshton formimin e AGE-ve, nënprodukteve të glikooksidimit

permban

POLIDATIN – antioksidant dhe anti-plakje resveratrol glukozid

CERAMIDE NG – lipid biomimetik që ndihmon në rivendosjen e funksionit të barrierës së lëkurës

perdorimi

Në mëngjes dhe në mbrëmje, aplikoni një sasi të vogël produkti rreth syve, duke përdorur aplikuesin për ta përhapur më mirë produktin në lëkurë.

paketimi

15 ml.