CALCIUM D-GLUCARATE 500MG x 90 VCAPS

L4,050

Ka stok

In Stock

SKU: 13959

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Promovon shëndetin e gjirit dhe prostatës.

Kalciumi D-Glucarate mund të lehtësojë detoksifikimin e plotë dhe eliminimin e disa produkteve të mbetjeve metabolike dhe përbërjeve mjedisore nga trupi. Duke mbështetur mekanizmat natyralë të pastrimit të trupit, D-Glukarati i kalciumit mund të ndihmojë në ruajtjen e funksionit normal qelizor dhe promovimin e mëlçisë, shëndetin e prostatës dhe gjirit.

 

 

Non-GMO badge image Intertek GMP Supplement Certification: badge image

PERMBAJTJA

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore
Kalciumi (nga D-Glukarati i Kalciumit) 60 mg 6%
Kalciumi D-Glukarat (Forma tetrahidrate) 500 mg *

PERDORIMI

Merrni 1 kapsulë 3 herë në ditë.

PAKETIMI

90 Kapsula.