MULTICOMPLEX VITALITY x 24 BUST

L1,000

Ka stok

In Stock

SKU: 14001

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me potasium dhe magnez i cili favorizon nivele normale të presionit të gjakut.

Gjithashtu mbështet funksionin normal të sistemit muskular dhe nervor.

 

 

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim:
Potasium 600 mg
Magnez 375 mg

perdorimi

Tresni një bustinë në 150 ml ujë. Këshillohet marrja e 2-4 bustina në ditë.

paketimi

24 bustina.