ConcenTrace® Gummies Pineapple Flavour x 90 cps Trace Minerals

L4,455

Ka stok

In Stock

SKU: 13892

Find in Store

Pershkrimi i produktit

ConcenTrace mbështet sistemin e ndërlikuar elektrik të trupit dhe i jep trupit mineralet që i nevojiten për t’u ndjerë i shëndetshëm dhe energjik.

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Kalori 40
Karbohidratet totale 9 g 3%
Sheqernat totale (Perfshir 6 g sheqerna te shtuar) 6 g **
Proteina 1 g 2%
Magnez 28 mg 7%
Klorur 120 mg 3%
Kompleksi i mineraleve gjurme 300 mg *
Sulfate 7 mg *
Litium 0.2 mg *
Bor 0.2 mg *

perdorimi

3 kapsula xhelatinoze në ditë me ushqim ose gjatë vaktit për të siguruar që lëndët ushqyese të qëndrojnë mirë në stomak gjatë tretjes.

paketimi

90 Kapsula xhelatinze.