HYDRATION IV STRAWBERRY COCONUT x 16 PACK Trace Minerals

L4,500

S’ka stok

Out of stock

SKU: 13917

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Hydration I.V. ështe një përzierje e elektroliteve me shije luleshtrydhesh dhe kokosi e cila ka 20 herë më shumë fuqi hidratuese se një shishe mesatare 473 ml ujë burimi për shkak të spektrit të plotë të elektroliteve, që ndihmon trupin të hidratohet më shpejt.

 

 

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Kalori 30
Karbohidratet totale 8 g 3%
Sheqernat totale 6 g *
Vitaminë C 99 mg 110%
Niacinë 18 mg 113%
Vitaminë B6 1.9 mg 112%
Vitaminë B12 2.65 mcg 110%
Acid pantotenik 5.5 mg 110%
Natrium 500 mg 22%
Potasium 370 mg 8%
Kompleks të elektroliteve dhe mineraleve gjurmë jonike 100 mg *

perdorimi

Hapeni paketën, shtoni përmbajtjen në 473 ml ujë dhe përzieni mirë. Merreni sipas nevojës për të mbështetur hidratimin, në varësi të aktivitetit fizik.

paketimi

16 x 16g