MAGNESIUM GUMMIES – PEACH x 120 Trace Minerals

L4,500

Ka stok

In Stock

SKU: 14264

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Kapsulat xhelatinoze me magnez janë një mënyrë e shijshme për ti siguruar trupit tuaj sasinë e duhur të magnezit.

Magnezi mbështet funksione të ndryshme trupore, duke përfshirë shëndetin e kockave, shëndetin kardiovaskular, funksionin e muskujve, prodhimin e energjisë dhe mirëqenien mendore.

Shije: Shalqi/ Pjeshkë

 

 

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore:
Kalori 10
Karbhidrate totale 3g 1%
Sheqernat totale 1.5 g *
Magnez 84 mg 20 %

perdorimi

Fëmijët e moshës 4 deri në 12 vjeç përtypin 1 kapsulë xhelatinoze në ditë. Për moshat 13 vjeç e lart, përtypni 1 kapsulë xhelatinoze deri në 4 herë në ditë vetëm ose gjatë vaktit.

paketimi

60 kapsula.