POWER PAK + IMMUNITY LEMON BERRY x 30 PACKETS Trace Minerals

L3,300

Ka stok

In Stock

SKU: 13904

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Elektrolite me aromë natyrale, eferveshente që përmban antioksidantë, 1200 mg Vitaminë C, Mangan, Selen, Elderberry, Zink, Vitamina D3, B6, B12 dhe një spektër të plotë të mineraleve gjurmë Jonike.

 

 

PERMBAJTJA

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore;
Kalori 15
Karbohidratet totale 4g 1%
Sheqernat totale 1g *
Vitaminë C 1200 mg 1333%
Vitaminë D3 12 mcg 60%
Tiaminë (Vitaminë B1) 0.45 mg 38%
Niacinë (Vitaminë B3) 5 mg 31%
Vitaminë B6 10 mg 588%
Folat (20 mcg Acid Folik) 33 mcg 8%
Vitamin B12 25 mcg 1042%
Acid Pantotenik 3 mg 60%
Kalcium 60 mg 5%
Magnez 100 mg 24%
Zink 10 mg 91%
Selenium 35 mcg 64%
Mangan 1 mg 43%
Krom 10 mcg 29%
Klorur 15 mg 1%
Natrium 75 mg 3%
Potasium 200 mg 4%
MIneralet Jonike Gjurme 100 mg *
Acid Alfa Lipoik 1 mg *
Boron 175 mcg *

perdorimi

Merrni 1 paketë në ditë. Hidhni masën në 59-89 ml ujë trazojeni dhe pijeni. Mund të merret paketë shtesë ne bazë te aktivitetit fizik.

paketimi

30 x 5.3 g