MEGA D-3 & MK-7 60 VCAPS-NOW

L3,680

Ka stok

In Stock

SKU: 13596

Find in Store

Pershkrimi i produktit

  • 5000 IU / 180 mcg
  • Vitaminë D-3 dhe K-2

Mega D-3 & MK-7 kombinon vitaminat D-3 dhe K-2, dy lëndë ushqyese të studiuara gjerësisht për rolin e tyre në shëndetin e kockave, dhëmbëve dhe sistemit kardiovaskular.

permban

Vitamin D-3 (nga Lanolin) 125 mcg (5,000 IU)
Vitamin K-2 (si Menaquinone-7) (MK-7) 180 mcg

perdorimi

Merrni një kapsulë në ditë me nje vakt që përmban yndyrë.

paketimi

60 kapsula