Multicomplex Vitality

L1,250

S’ka stok

Out of stock

SKU: 0918

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Suplement ushqyes me bazë Potasium dhe Magnez, i cili furnizon organizmin me këto minerale që zhvillojnë shumë funksione të rëndësishme, ndër to dhe mirëmbajtja e funksionit muskular. Përvec kripërave minerale, Potasium dhe Magnez përmban dhe Coenzimë Q10 dhe Taurinë.

Produkt Vegan

perdorimi

2-3 bustina në ditë, të holluara në 500 ml ujë.

paketimi

20 bustina x 4 g

permban

Potasium 450 mg
Magnez 114 mg
Taurinë 7,5 mg
Coenzima Q10 3,75 mg

nuk permban

Aroma artificiale, ngjyrues artificialë, gluten, laktozë, OMG, sheqer.