COLLODIAL MINERALS UNFLAVORED x 32 OZ 946 ML Trace Minerals

L3,650

Ka stok

In Stock

SKU: 13906

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Minerale koloidale bio, me prejardhje bimore. Këto minerale të tretshme në ujë janë mbledhur nga depozitat parahistorike të bimëve të gjetura në Utah. Çdo porcion i mineraleve koloidale ndihmon në rimbushjen e trupit me sasi të vogla të një spektri të plotë të mineraleve makro dhe gjurmë, në mënyrë që të mund të funksionojë siç duhet.

 

 

 

permbajtja

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia % së vlerës ditore:
Hekur 0.25 mg *
Potasium 10 mg *
Kompleksi mineraleve gjurme koloidale 30 ml *

perdorimi

Tundeni mirë para përdorimit. Merrni 2 lugë gjelle (1 fl. oz.) çdo ditë në lëng ose ujë. Ruajeni në frigorifer pas hapjes.

paketimi

946 ml.