MAGNESIUM GLYCINATE 120 MG x 90 CPS Trace Minerals

L3,580

Ka stok

In Stock

SKU: 13886

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Glicinat Magnezi ndihmon në ruajtjen e niveleve të shëndetshme të magnezit në trupin tuaj për shëndet dhe mirëqenie optimale. E pasur gjithashtu me minerale gjurmë Jonike për ekuilibër të shëndetshëm mineral të organizmit.

permban

Përmbajtja: Sasia për dozim: Sasia e % së vlerës ditore
Magnez (si Glicinat Magnezi) 120 mg 29 %
Kompleks të mineraleve Gjurmë Jonike 2 g **

perdorimi

Merrni 1 tabletë në ditë gjatë vaktit për rezultate më të mira.

paketimi

90 Kapsula.