VITAMIN C 500 MG X 60 CAPSULES-PHARMACY

L1,500

Ka stok

In Stock

SKU: 12047

Find in Store

Pershkrimi i produktit

Produkt i rekomanduar për njerëzit me mungesë të vitaminës C në dietë.

Vitamina C ndihmon ne forcimin e sistemit imunitar dhe gjithashtu e nevojshme për prodhimin e kolagjenit (një proteinë strukturore në indin lidhor) dhe për këtë arsye është e rëndësishme për shëndetin e lëkurës, kockave dhe kyçeve.

 

perdorimi

2 kapsula në ditë.

permbajtja

Përbërësit aktivë: 1 Kapsulë përmban:
Vitaminë C (L-ascorbic acid) 500 mg